Kráti sa Vám materská dovolenka?
Zamýšľate sa nad tým, čo robiť po materskej?
Vrátili ste sa do práce po materskej a ste nespokojná?
Pomohlo by Vám získať náhľad na seba a svoje kvality?
Chceli by ste vedieť, ktorá práca by Vás bavila a napĺňala?
Potrebujete mať jasnejšiu predstavu, ako sa dostať k novej práci?

Ak patríte do tejto skupiny mamičiek, zážitkový workshop kariérového poradenstva 3-2-1-ŠTART vám pomôže odhaliť svoj skrytý potenciál a začať premýšľať nad svojou kariérou s iného uhla pohľadu. Prostredníctvom zážitkových, koučovacích metód lepšie spoznáte svoje osobnostné kvality, sny, túžby, hodnoty. Následne ich nasmerujete do oblastí, ktoré by vás v živote napĺňali. Domov si odnesiete vlastný kariérový plán s krokmi ako sa dostať k svojmu cieľu v reálnych podmienkach trhu práce.

Workshop pozostáva z troch modulov.
1. Moje sny a túžby
Detské sny a túžby dokážu veľa napovedať. Vrátite sa do svojich snov, a získate odkaz, čo je pre vás v živote dôležité. Sny budú zdrojom energie na vašej ceste za povolaním.
2. Môj potenciál
Objavíte svoje osobnostné kvality, schopnosti a to, na čo máte talent. Ujasníte si, aké hodnoty sú pre Vás dôležité v pracovnom živote.
3. Moje kroky na ceste k povolaniu
Vytvoríte si obraz o tom ako by ste chceli, aby vyzerala vaša kariéra. Stanovíte si reálne kroky, ktoré Vás dostanú bližšie k vašej predstave. Hlbšie sa zamyslíte nad tým, kto a čo Vám môže pomôcť na ceste k vašim cieľom.

LEKTORKA:
Workshop vedie Michaela (Palgutová) Valicová, certifikovaná kariérová poradkyňa na aktívnej materskej dovolenke. Kariérovému poradenstvu sa venuje od roku 2012. Verí, že „každý človek môže nájsť to „pravé“ povolanie, v ktorom naplno využije svoj potenciál a bude zapadať do jeho životnej mozaiky.“ Práca je jej poslaním a napĺňa ju radosťou. Preto sa teší, keď môže pomôcť ľuďom ukázať im cestu k vysnívanému povolaniu.

KAPACITA:
9 – 12 účastníčok

TERMÍNY:
4. februára 2018 od 9:30 – 12:00 hod. (Moje sny a túžby)
17. februára 2018 od 9:30 – 12:00 hod. (Môj potenciál)
4. marca 2018 od 9:30 – 12:00 hod. (Moje kroky na ceste k povolaniu)

CENA:
18 EUR/1 modul
48 EUR/3 moduly

PRIHLASOVANIE A INFO:
michaela@kariernykompas.sk
0904 455 653
Registrácia na workshop do 28. januára 2018.