Kráti sa Vám materská dovolenka?

Zamýšľate sa nad tým, čo robiť po materskej?

Pomohlo by Vám získať náhľad na seba a svoje kvality?

Chceli by ste vedieť, ktorá práca by Vás bavila a napĺňala?

Potrebujete mať jasnejšiu predstavu, ako sa dostanete k novej práci?

Ak patríte do tejto skupiny mamičiek, zážitkový workshop kariérového poradenstva 3-2-1-ŠTART vám pomôže odhaliť svoj skrytý potenciál a začať premýšľať nad svojou kariérou s iného uhla pohľadu. Prostredníctvom zážitkových, koučovacích metód lepšie spoznáte svoje osobnostné kvality, sny, túžby, hodnoty. Následne ich nasmerujete do oblastí, ktoré by vás v živote napĺňali. Domov si odnesiete vlastný kariérový plán s krokmi ako sa dostať k svojmu cieľu v reálnych podmienkach trhu práce.

Workshop pozostáva z troch modulov.

1.     Moje sny a túžby

Detské sny a túžby dokážu veľa napovedať. Vrátite sa do svojich snov, a získate odkaz, čo je pre vás v živote dôležité. Sny budú zdrojom energie na vašej ceste za povolaním.

2.     Môj potenciál

Objavíte svoje osobnostné kvality, schopnosti a to, na čo máte talent. Ujasníte si, aké hodnoty sú pre Vás dôležité v pracovnom živote.

3.     Moje kroky na ceste k povolaniu

Vytvoríte si obraz o tom ako by ste chceli, aby vyzerala vaša kariéra. Stanovíte si reálne kroky, ktoré Vás dostanú bližšie k vašej predstave. Hlbšie sa zamyslíte nad tým, kto a čo Vám môže pomôcť na ceste k vašim cieľom.

Lektorka:

Workshop vedie Michaela (Palgutová) Valicová, certifikovaná kariérová poradkyňa na aktívnej materskej dovolenke. Kariérovému poradenstvu sa venuje od roku 2012. Verí, že „každý človek môže nájsť to „pravé“ povolanie, v ktorom naplno využije svoj potenciál a bude zapadať do jeho životnej mozaiky.“ Práca je jej poslaním a napĺňa ju radosťou. Preto sa teší, keď môže pomôcť ľuďom ukázať im cestu k vysnívanému povolaniu.

Miesto konania:

Nám. SNP 96, Slovenská Ľupča

Dátum a čas:

5. september 2017 od 16:00 – 18:30 hod. (Moje sny a túžby)

19. september 2017 od 16:00 – 18:30 hod. (Môj potenciál)

29. september 2017 od 16:00 – 18:30 hod. (Moje kroky na ceste k povolaniu)

Cena:

15 EUR/1 modul

40 EUR/3 moduly

Prihlasovanie a info:

michaela@kariernykompas.sk

0904 455 653

Registrácia na workshop do 29. augusta 2017.