Môj Potenciál 3-2-1 ŠTART. Druhý zo série workshopov pre mamičky

15. októbra 9:30– 12:00

Kráti sa Vám materská dovolenka?Zamýšľate sa nad tým, čo robiť po materskej?

Pomohlo by Vám získať náhľad na seba a svoje kvality?

Chceli by ste vedieť, ktorá práca by Vás bavila a napĺňala?

Potrebujete mať jasnejšiu predstavu, ako sa dostanete k novej práci?

Ak patríte do tejto skupiny mamičiek, zážitkový workshop kariérového poradenstva 3-2-1-ŠTART vám pomôže odhaliť svoj skrytý potenciál a začať premýšľať nad svojou kariérou s iného uhla pohľadu. Prostredníctvom zážitkových, koučovacích metód lepšie spoznáte svoje osobnostné kvality, sny, túžby, hodnoty. Následne ich nasmerujete do oblastí, ktoré by vás v živote napĺňali. Domov si odnesiete vlastný kariérový plán s krokmi ako sa dostať k svojmu cieľu v reálnych podmienkach trhu práce.

Posledný zo série workshopov 321 ŠTART “Moje kroky na ceste k povolaniu” vám priblíži obraz o vašom želanom budúcom povolaní. Prostredníctvom zážitkových metód si stanovíte reálne kroky, ktoré Vás môžu dostať bližšie k vašej predstave. Zamyslíte sa nad tým, kto a čo vám môže pomôcť na ceste za vysnívaným povolaním.

Miesto konania:
Nám. SNP 96, Slovenská Ľupča

Lektorka:
Workshop vedie Michaela (Palgutová) Valicová, certifikovaná kariérová poradkyňa na aktívnej materskej dovolenke. Kariérovému poradenstvu sa venuje od roku 2012. Verí, že „každý človek môže nájsť to „pravé“ povolanie, v ktorom naplno využije svoj potenciál a bude zapadať do jeho životnej mozaiky.“ Práca je jej poslaním a napĺňa ju radosťou. Preto sa teší, keď môže pomôcť ľuďom ukázať im cestu k vysnívanému povolaniu.

Cena:
15 EUR/1 modul

Prihlasovanie a info:
michaela@kariernykompas.sk
0904 455 653