Akú činnosť by ste vykonávali s radosťou, aj keby ste ju mali robiť takmer každý deň v roku, od rána do večera?
Čo Vás zaujíma natoľko, že ste ochotní tráviť štúdiom danej veci celé hodiny?
Od čoho sa nedokážete “odtrhnúť” a čo robíte s vášňou a zanietením?

Nájdenie dream jobu je o zodpovedaní si na tieto a mnohé ďalšie otázky. Čím viac spoznáte samých seba, tým jasnejšie budete vedieť na tieto otázky odpovedať a tým viac sa priblížite k predstave svojho vysnívaného povolania.
Na Dream Job Workshope sa budeme zaoberať tým, kým sme a čo sa v nás skrýva.
Dozviete sa viac o svojich talentoch a kľúčových schopnostiach a tiež o tom, čo by vo vašej práci nemalo chýbať, tak aby ste boli spokojní a naplnení. Budeme hovoriť o tom, čo vás vystihuje, pretože práve to by malo vystihovať aj vaše vysnívané povolanie.
Výsledkom bude konkrétnejšia predstava o sebe a o smerovaní v oblasti vašej kariéry.

Dream Job Workshop je určený pre tých, ktorí hľadajú svoje vysnívané povolanie, poslanie alebo životné smerovanie. Vítaný je tiež každý, kto má chuť viac spoznať seba samého, kto chce v súčasnej práci alebo vo voľnom čase využívať svoje talenty a schopnosti a tiež pre ľudí, ktorí stoja v oblasti kariéry na križovatke a rozhodujú sa, ktorým smerom ísť.

Na Dream Job Workshope sa pracuje v menšej skupine, čo poskytuje priestor pre individuálny prístup k účastníkom. Čakajú Vás zážitkové aktivity, rozprávanie príbehov, imaginačné cvičenia, koučovacie techniky a práca s metaforickými kartami. Súčasťou je zdieľanie v skupine a vzájomná podpora od ľudí, ktorí tak ako vy, hľadajú svoju prácu snov.

Teším sa na Vás!

Vaša Martina

Martina Kusenda – certifikovaná kariérová poradkyňa a koučka
www.najdidreamjob.sk

“Hľadať vysnívané povolanie pre mňa znamená hľadať seba samého. Kým som? Kým som tu pre druhých? Verím, že každý z nás má tu na zemi svoje poslanie, niečo, kvôli čomu prišiel na svet. Aby sme mohli svoje poslanie naplniť, dostali sme dary – talenty, schopnosti, charakterové vlastnosti, fyzickú predispozíciu atď., ktoré sú namiešané v jedinečnej kombinácii len pre nás tak, aby sme dokázali svoje poslanie náležite naplniť. A nielen to, aby sme ho ale dokázali naplniť s radosťou.”

Cena workshopu: 15 €
Max. počet účastníkov: 10

V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@monsterscafe.sk alebo na telefónnom čísle 0907 718 151