Zmeniť vašu fotku pozadia
michaela.palgutova
Zmeniť vašu fotku pozadia
Pomáham ľuďom odhaliť ich skrytý potenciál, sprevádzam ich pri voľbe študijného zamerania, povolania, v ktorom nájdu uplatnenie, motiváciu a radosť. Moja práca je pre mňa životným poslaním, vášňou i záľubou. 
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Kariérny Kompas
certifikovaná kariérová poradkyňa a lektorka

Moja práca je pre mňa životným poslaním, vášňou i záľubou. Pomáham ľuďom odhaliť ich skrytý potenciál, sprevádzam ich pri voľbe študijného zamerania, povolania, v ktorom nájdu uplatnenie, motiváciu a radosť. 

Kariérovému poradenstvu sa venujem od roku 2012, kedy som začala pôsobiť na Kariérnom centre Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.  V roku 2016 som založila značku Kariérny Kompas a začala spolupracovať so žiakmi, študentami, pracujúcimi dospelými, krátkodobo nezamestnanými, ktorí vnímajú potrebu zmeny povolania a mamičkami počas/po materskej. Spolupracujem s neziskovým sektorom, kde pomáham znevýhodneným ľuďom na trhu práce. V roku 2018 som získala Národnú cenu kariérového poradenstva za prácu s mladými NEET´s s viacnásobným znevýhodnením.

Venujem sa individuálnemu a skupinovému zážitkovému kariérovému poradenstvu. Prostredníctvom online štúdia spolupracujem so svojimi klientami na diaľku. 

Zároveň pôsobím ako lektorka v oblasti kariérového poradenstva. Lektorujem vzdelávací program inovačného vzdelávania pre odborných zamestnancov CPPPaP pod hlavičkou VÚDPaP v rámci 3 regiónov Slovenska. 

Čo ma motivovalo stať sa kariérovou poradkyňou? Nájdete v krátkom videu :)

https://www.facebook.com/pracavkocke/videos/2881057685439582

 

Banskobystrický, Celé Slovensko