Zmeniť vašu fotku pozadia
thomas.diener
Zmeniť vašu fotku pozadia
Posledných 20 rokov sa aktívne venuje prepájaniu oblastí osobnostného rozvoja a projektového manažmentu. V súčasnosti pôsobí v Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku ako supervízor a kouč.
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

FairWork
Čestný člen

Vyštudoval psychodrámu a sociometriu v rámci Research Association for Process-Oriented Psychology v Zürichu a v Morenovom inštitúte vo Švédsku. Posledných 20 rokov sa aktívne venuje prepájaniu oblastí osobnostného rozvoja a projektového manažmentu. Od roku 1989 je manažérom firmy FairWork (www.fairwork.com). Jeho kľúčovou témou je kreatívna konštrukcia budúcnosti. Je moderátorom na viacerých konferenciách a workshopoch.
V roku 1995 vyhral cenu za inovatívne myšlienky v sociálnej sfére Zürichu. Bol ocenený za viaceré projekty riešiace nezamestnanosť. Špeciálne aj za rozvinutie individuálnej metodiky pracovnej a životnej navigácie, ktorú vyše osem rokov vyučuje v rôznych krajinách, aj na vysokých školách. Teoretickým základom jeho práce je psychodráma a procesovo-orientovaná psychológia podľa Dr. Arnolda Mindella.
V súčasnosti pôsobí v Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku ako supervízor a expert na rozvoj kariéry. Konzultácie poskytuje distančne v nemčine a angličtine.


Vydané publikácie:
Esencia práce: Alchýmia navigácie pri hľadaní povolania (2008)
Povolania a navigácia v živote - Individuálne prístupy ku svetu  práce vydané v Zborníku: "Budúce oblasti vzdelávania a poradenstva pre voľbu povolania: Nové trendy z vedy a praxe “(2010)