Prihláste Vašu aktivitu

Chcete spropagovať Vaše služby celoživotného poradenstva? Pridajte Vašu udalosť do kalendára aktivít Týždňa celoživotného poradenstva. Jedinou podmienkou je, že aktivity v rámci Týždňa celoživotného poradenstva musia byť bezplatné.

Tu je niekoľko jednoduchých návrhov, ktoré vám pomôžu pripraviť vaše podujatie alebo aktivitu alebo prispôsobiť už existujúce podujatie či aktivitu:

  1. Zorganizujte stretnutie (v rámci vlastnej organizácie alebo s inými partnermi), na ktorom formou brainstormingu prediskutujte obsah a zameranie vašej aktivity.
  2. Vytvorte si časový plán. Táto aktivita by sa mala uskutočniť okolo obdobia od 20. – 24. novembra 2017 (t.j. plus/mínus 2 týždne).
  3. Rozhodnite sa, aká bude vaša hlavná cieľová skupina a popremýšľajte o tom, ako najlepšie toto publikum zaujať. Čo by vyvolalo ich záujem alebo bolo pre nich užitočné? Aké činnosti by ste chceli pre nich pripraviť?
  4. Následne môžete vyplniť registračný formulár (nižšie) Všetky prihlásené podujatia alebo aktivity budú preverené, aby sa zabezpečila kompletnosť informácií a súlad s s cieľmi Týždňa celoživotného poradenstva. V prípade potreby objasnenia Vás budeme kontaktovať alebo Vám do niekoľkých dní potvrdíme, že Vaše podujatie bolo pridané do kalendára.

Čo ďalšie je treba vedieť?

  • Organizátori TCP môžu Vašu aktivitu propagovať prostredníctvom sociálnych sietí alebo mailing listu.
  • Vaše reklamné a propagačné materiály môžete zladiť s vizuálnou identitou Týždňa celoživotného poradenstva (na stiahnutie logo a banner TCP). Vaše podujatie alebo aktivitu môžete propagovať vo Vašom regióne pomocou existujúcich sietí a partnerov.
  • Po realizácii podujatia sa s nami môžete podeliť o skúsenosti prostredníctvom videí, fotografií, článku, spätnej väzby na adrese info(a)zkrpk.sk.

Pri prihlasovanie Vašej aktivity využite prihlasovací formulár, nezabudnite uviesť aj organizátora a miesto konania (budete presmerovaní na externú webstránku):

Prihlásiť aktivitu

V prípade problémov s prihlasovacím formulárom môžete údaje o Vašej aktivite zaslať na adresu admin(a)zkprk.sk