/Nové trendy v Talent manažmente
Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Regionálny klub Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry v Bratislave je určený poradcom v oblasti kariérového poradenstva, rozvoja kariéry, HR konzultantom, personalistom, manažérom. Interaktívny workshop bude zameraný na najnovšie trendy v Talent manažmente.

Workshopom bude sprevádzať kariérová poradkyňa Zuzana Záhradníková z firmy Career Spring, ktorá vám odpovie na nasledovné otázky:

  • Aké sú najnovšie trendy aj s ohľadom na Industry 4.0
  • Aké sú efektívne metódy pri odhaľovaní talentov?

Profil spíkerky:
Zuzana Záhradníková
Kariérová poradkyňa, spoluzakladateľka a podpredsedkyňa Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry. Zuzana má 15 ročné skúseností v korporátnom prostredí, pôsobila na seniorných manažérskych pozíciách, zároveň bola aj mentorkou pre kariérnu zmenu. Počas jej kariéry dosiahla 30% zlepšenie spokojnosti zamestnancov s manažmentom. Zároveň viedla rozvojový modul pre kľúčové talenty vo firme a tento projekt bol zverejnený v časopise Forbes. Objavuje u ľudí vrodené talenty, zručnosti, hodnoty a skúsenosti, aby boli v práci šťastní a spokojní.

Na workshope bude predstavený inovatívny portál trendyprace.sk jeho výhody a funkcionalita. Portál obsahuje informácie o mzdovom potenciáli, stabilite miesta, dostupnosti pracovných príležitostí a perspektív profesie v budúcnosti v prehľadnej forme, ktorú je možné efektívne využiť v poradenskom procese.

V prípade záujmu zúčastniť sa podujatia, prosím REGISTRUJTE SA TU

Účasť na workshope je pre členov ZKPRK bezplatná, pre nečlenov poplatok 20 eur.

https://www.facebook.com/events/355110181790764/