/Úspešná absolventka
Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

80 osobností z biznisu a spoločenského života sa  8. novembra, vrátilo na svoje stredné školy vyrozprávať životný príbeh a motivovať študentov k rozvoju potenciálu, ktorý sa v nich skrýva.

Cieľom druhého ročníka projektu s názvom This is 21 je inšpirovať mladých ľudí, aby nezanedbali svoje talenty, ale aby na sebe pracovali a zabezpečili si tak lepšiu budúcnosť. Hlavným motívom kampane je heslo #vďakanovembru, ktoré odkazuje na okrúhle výročie Nežnej revolúcie a zdôrazňuje, že bez nej by študenti nemali dnešné možnosti. Aj preto paletu lídrov a líderiek z biznisu dopĺňajú i osobnosti Novembra ’89. Rečníkov privítalo 68 stredných škôl po celom Slovensku.

Na našu školu zavítala bývala absolventka Michaela Trojčáková, úspešná TOP manažérka, podnikateľka roka, ktorá zaujímavým spôsobom priblížila svoj kariérny rast našim študentom.

Nad podujatím prevzala záštitu prezidentka SR pani Zuzana Čaputová.

Podujatie This is 21 je súčasťou vzdelávacieho programu Nadácie Pontis s názvom Generácia 3.0. V rámci neho nadácia vyhľadáva, prepája, rozvíja a šíri inovatívne vzdelávacie prístupy po celom Slovensku.