/Webinár “Ako poskytovať kariérové poradenstvo na diaľku – tipy a skúsenosti”
Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry a centrum Euroguidance Vás pozývajú na webinár “Ako poskytovať kariérové poradenstvo na diaľku – tipy a skúsenosti”, ktorý sa uskutoční 13. mája o 16:00.

Webinár je určený kariérovým poradcom zo všetkých sektoroch, ktorých zaujíma, ako možno poskytovať kariérové poradenstvo v digitálnom priestore.

Účastníci webináru sa dozvedia viac o:

– základných princípoch a elementoch kariérového poradenstva poskytovaného na diaľku
– online nástrojoch podporujúcich dištančné poradenstvo (komunikačné platformy, myšlienkové mapy, poradenské karty, atď.)
– užitočných zdrojoch a platformách pre občanov  v čase pandémie Covid-19 (sociálne služby, vzdelávacie platformy, atď.)
– zvládacích stratégiách pre samotných poradcov

Na webinári budú takisto prezentované praktické ukážky dištančného poradenstva skúsenými lektorkami s dlhoročnými skúsenosťami s poskytovaním kariérového poradenstva na diaľku.

Registrácia na webinár je možná prostredníctvom nasledujúceho odkazu: https://www.erasmusplus.sk/index.php?sw=98&id_akcie=182

Počet miest je limitovaný.

Účasť na webinári je bezplatná.

Registrovaným účastníkom bude pred začiatkom webináru zaslaný email s odkazom na pripojenie a bližšími inštrukciami. Účasť si vyžaduje počítač alebo mobil so stabilným internetovým pripojením.