Loading Events

Regionálny klub Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry v Nitre je určený kariérovým poradcom, pracujúcim s rôznymi cieľovými skupinami. Interaktívny workshop priblíži prístup zameraný na silné stránky a riešenia podľa InDialogue. Zameranie sa na zdroje a úspechy nám dáva energiu na riešenie našich problémov. Sústredenie človeka sa obracia na nachádzanie výnimiek z problémových situácií, zisťovanie, čo funguje, posilňovanie toho najlepšieho – motivácie, inovácie a kreativity.

Na workshope bude predstavený inovatívny portál trendyprace.sk jeho výhody a funkcionalita. Portál obsahuje informácie o mzdovom potenciáli, stabilite miesta, dostupnosti pracovných príležitostí a perspektív profesie v budúcnosti v prehľadnej forme, ktorú je možné efektívne využiť v poradenskom procese.

Workshopom bude sprevádzať Katarína Štukovská. Predstaví nám sebareflexívnu metódu vychádzajúcu z pozitívnej psychológie a systemického prístupu, v ktorej sa pracuje s osobnými úspechmi v zmysle hesla “Ak niečo funguje, rob to častejšie. Ak niečo nefunguje, začni robiť namiesto toho niečo iné.”

Workshop sa bude konať na Piaristickej 2 v budove bývalého Stapringu Nitra.

Profil Spíkerky:
Katarína Štukovská
Pracuje v TOP Recruitment. Je vyštudovaná psychologička a pôsobí ako konzultantka a kariérová poradkyňa. Ponúka konkrétne a praktické informácie, rady a tipy zo strany zamestnávateľov, pre ktorých vyhľadáva ľudí už 10 rokov.
https://www.linkedin.com/in/katarinastukovska/

V prípade záujmu zúčastniť sa podujatia, prosím REGISTRUJTE SA TU

Účasť na workshope je pre členov ZKPRK bezplatná, pre nečlenov symbolický poplatok 5 eur.

V prípade získania informácií kontaktujte Zuzku Gališinovú, zuzi.galisinova@gmail.com, 0904 301 410

 

https://www.facebook.com/events/281172572813953/

Zdieľať obsah:

Go to Top