Loading Events

Neprináša ti súčasná práca uspokojenie, radosť, energiu? Chceš zmysluplnejšiu prácu a nevieš , ktorým smerom sa vydať? Hľadáš prácu, ktorá ťa bude baviť a napĺňať, budeš využívať svoj talent a schopnosti naplno?
Chceš nájsť alebo zmeniť svoje povolanie? Objaviť svoje sny, priania, túžby v súvislosti s pracovným životom…
Zistiť aké „volanie“ vytvorí tvoje „povolanie“ …

Príď sa spojiť so sebou, nasmerovať, ujasniť si svoje vízie a naplánovať si ďalšie kroky na svojej životno-pracovnej ceste!
Workshop ti pomôže zorientovať sa v sebe samom, spoznať a pomenovať svoje kvality a talenty. Pomôže Ti nasmerovať svoju kariéru do oblastí, ktoré ťa bavia a napĺňajú.

Je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o nachádzanie zmyslu, energie a radosti vo svojej práci. Vhodný pre nespokojných pracujúcich, zamestnaných i nezamestnaných, študentov, mamičky na materskej, pre kohokoľvek, kto túži po práci, ktorá ho bude napĺňať.

Na celodennom workshope:
* Vyskúšaš hravé spôsoby ako viac spoznať seba a svoje zdroje
* Ponoríš sa do skúmania svojich potrieb a objavovania vízii v súvislosti s pracovnou sebarealizáciou
* Spoznáš aké aspekty potrebuješ pre naplnenie a vnútorný súlad s prácou
* Aké sú tvoje kvality, talenty a ako ich uplatňovať, aby ti priniesli spokojnosť v práci
* Zážitkovou formou odhalíš aj nepoznané o sebe a nájdeš svoj kompas v povolaní

Facebook udalosť

CENA: 55 eur
REGISTRÁCIA: info@yogahouse.sk

EVA UHRÍKOVÁ
… Staňte sa tým, kým ste. Rozviňte svoj potenciál a žite svoj život naplno…
Kariérová poradkyňa a koučka, HR konzultant – venujem sa najmä individuálnemu poradenstvu a koučingu v súvislosti s kariérovým smerovaním. Pomáham ľuďom nájsť si najvhodnejšie povolanie a firmám mať správnych ľudí na správnych miestach. Primárne sa zaoberám spokojnosťou ľudi vo svojej práci. Mojím profesným poslaním sa stalo sprevádzanie klientov pri hľadaní naplnenia a rovnováhy v profesnom živote. Absolvovala som koučovskú školu Erickson College Canada, získala certifikát Erickson Certified Profesional coach, ročný výcvik Navigácia pri hľadaní povolania švajčiarskeho kariérového poradcu Thomasa Dienera, I.fázu dlhodobého psychoterapeutického výcviku a mnoho krátkodobých seminárov so zameraním na osobnostný rozvoj človeka.
www.navigaciavpovolani.sk

DANIELA GLIGANIČ
Kariérna poradkyňa, koučka a lektorka jógy- Venujem sa sa osobnostnému rozvoju, koučingu, karérovému poradenstvu a jóge. Považujem za veľmi dôležité, aby človek robil naozaj to, čo ho baví a napĺňa. Mňa baví pomáhať ľuďom, preto im pomáham pri hľadaní cesty, v rozvíjaní ich potenciálu a v tvorení ich vlastného životného príbehu. Pri svojej prácii spájam rôzne metódy a prístupy. Mojím zámerom je byť sprievodcom na ceste hľadania samého seba. Vyštudovala som psychológiu , absolovala som akreditovaný výcvik kariérového poradenstva Career Development Academy, koučovací výcvik v Business Coaching Collage, učiteľský jógový výcvik a výcvik jógovej terapie. Pravideľne navštevujem semináre zamerané na osobnostný a spirituálny rozvoj doma aj v zahraničí.
www.zivotplnyzivota.sk

Zdieľať obsah:

Go to Top