Loading Events

Pod názvom Práca a Kariéra sme niekoľko rokov úspešne prinášali to najlepšie z trhu práce. Dnes je situácia dynamickejšia a pracovné trendy sa menia zo dňa na deň. Chceme byť TÝMI, ktorí prinášajú nielen aktuálne trendy, ale vidia aj za horizont súčasných povolaní. Budúcnosť patrí pripraveným. A každý, kto chce uspieť, by mal byť SÚČASŤOU eventu.

Predstavujeme Vám jobfair v novom šate

Známe podujatie Práca a Kariéra sa zmenilo na JobSpoTT. Pripravili sme nový koncept, ktorý je inšpiratívnejší, dynamickejší a interaktívnejší. Spoznajte osobne zamestnávateľov, spíkrov a koučov. Pozrite si viac ako 1000 pracovných ponúk z trnavského regiónu a okolitých krajov. Práca pre technikov, jazykárov, ekonómov, administratívu, služby, či financie.

Inšpiratívne prezentácie, motivačné workshopy a úspešné príbehy

Pomôžeme Vám s napísaním životopisu, pripravíme Vás na pohovor, otestujeme Vaše schopnosti. Predstavíme Vám príbehy lídrov z biznisu, korporácií, mladých ľudí, no môžete sa dozvedieť aj ako začínali úspešné trnavské projekty. Pre návštevníkov je prichystaných množstvo workshopov a súťaží. Zažite s nami  JobSpoTT – miesto pracovných inšpirácií.

Zdieľať obsah:

Go to Top