/Na kávu s kariérovým poradcom v Bratislave
Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Na akú prácu sa hodím?

V čom som naozaj dobrá/dobrý?

Ako nájsť prácu, ktorá ma bude napĺňať?

 

Ak si kladiete tieto otázky, ak premýšľate o zmene povolania, využite možnosť poradiť sa o smerovaní Vášho pracovného života s profesionálnym kariérovým poradcom bezplatne!  Trh práce je naklonený zamestnancom a tí si môžu vyberať, kde, za akých podmienok a za akú cenu budú pracovať. Kariérové poradenstvo Vám môže pomôcť v prípade, ak:

…nie ste spokojný vo Vašom súčasnom zamestnaní.
…premýšľate o zmene zamestnania alebo povolania.
…Vaša súčasná práca Vás nenapĺňa.
…chcete zistiť svoje silné stránky, zručnosti, talenty a prepojiť ich s možnosťami trhu práce.
…hľadáte si prácu a potrebujete sa zorientovať a nabrať sebavedomie.
…trápite sa s výberom vysokej školy, alebo kurzu.

 

Čo na Vás čaká?

Interaktívny zážitkový workshop, ktorý Vás môže v ďalšej kariére nasmerovať a ochutnávka individuálnej konzultácie zdarma. Ako vyzerá kariérové poradenstvo? Kariérový poradca Vám pomocou rôznych aktivít a dotazníkov pomôže zistiť Vaše záujmy, silné stránky a zručnosti. Následne sa spolu s Vami snaží tieto požiadavky prepojiť s trhom práce tak, aby pomohol pri nájdení vhodného povolania práve pre Vašu situáciu. Šnúra aktivít “Na kávu s kariérovým poradcom je organizovaná v rámci týždňa celoživotného poradenstva po celom Slovensku.

Príďte sa stretnúť s kariérovou poradkyňou Zuzanou Záhradníkovou, Evou Uhríkovou, Lenkou Martinkovičovou a Tomášom Šprlákom v Monsters Café v Bratislave!

Facebook udalosťhttps://www.facebook.com/events/495972047452936/

Vstup: voľný
V prípade, že si želáte sa workshopu zúčastniť, zakliknite prosím svoju účasť, aby sme vedeli koľkí z vás sa eventu zúčastnia, ako aj napíšte na info@careerspring.sk alebo pošlite sms/volajte na 0918 344 046.
Počet miest je limitovaný.

Aktivitu spoluorganizujú:

 

 

 

 

Mediálni partneri: