Pozývame Vás na jedinečný workshop s renomovaným švajčiarskym kariérovým poradcom a koučom Thomasom Dienerom. Voľba témy (práca s osobnými kvalitami v poradenstve) súvisí so slovenským predsedníctvom v Rade EU a osobnosť hosťa zaručuje originálne spracovanie s veľmi úzkym prepojením na poradenskú prax. Vzhľadom na kapacitu sály je počet miest limitovaný.

Zároveň avizujeme, že v popoludňajších hodinách sa bude konať Valné zhromaždenie ZKPRK.

Tešíme sa na spoločné stretnutie 9. decembra o 10:00 na Križkovej 9 v Bratislave!

Thomas Diener: Vnímanie neznámeho – viacrozmerný prístup pre prácu s osobnými kvalitami 

Tématický workshop ZKPRK
9.decembra 2016, 10:00 – 12:30

Križkova 9, Bratislava (sídlo Euroguidance/SAAIC)

Následne po workshope sa bude konať Valné zhromaždenie ZKPRK (14:00 – 16:30)

Pri navigácii za novým povolaním je kľúčové zaoberať sa kvalitami človeka. Plne pochopiť a osvojiť si tento fenomén nie je ľahké. Počas workshopu si povieme o rozličných odtieňoch poradenskej práce s kvalitami a o tom, ako s nimi zaobchádzať efektívnejšie a komplexnejšie. Z teoretického hľadiska sa budeme venovať rôznym dôvodom, pre ktoré je vhodné a nápomocné zaoberať sa jedinečnosťou človeka a jeho spoznávaním i v prípade, že silné stránky uňho nie sú na prvý pohľad viditeľné.

Otázky, ktorými sa na workshope budeme zaoberať:

  • Čo sú to osobné kvality človeka?
  • Ako s osobnými kvalitami zmysluplne pracovať pri hľadaní vhodného povolania?
  • Sú kvalitami nevyhnutne len silné stránky alebo vieme stavať aj na slabých stránkach?

Profil spíkra:

Thomas Diener 

Švajčiarsky kariérový poradca a kouč, autor metodiky Navigácia pri hľadaní povolania. Posledných 15 rokov sa aktívne venuje prepájaniu oblastí osobnostného rozvoja a projektového manažmentu. Je známym autorom knihy Esencia práce: Alchýmia navigácie pri hľadaní povolania, kde sprevádza čitateľa pri hľadaní pokladu, ktorý je ukrytý v snoch, osobných kvalitách a životných témach každého človeka. V súčasnosti pôsobí v Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku ako supervízor a expert na rozvoj kariéry.
Vyštudoval psychodrámu a sociometriu v rámci Research Association for Process-Oriented Psychology v Zürichu a v Morenovom inštitúte vo Švédsku.
Viac o Thomasovi si môžete prečítať v nemeckom jazyku na tejto adrese.

Vstupné:

  • 15€ pre členov ZKPRK
  • 30€ pre nečlenov ZKPRK

Prihlasovanie je možné do 15.11.2016, máme limitovaný počet miest.

Prihláste sa na workshop